מי אני? - סיגל שביט - היהלום הניהולי

23 שנות נסיון
2750 ימי סדנאות
3500 שעות יעוץ אישי וארגוני למנהלים

סיגל שביט טראוב- היהלום הניהולי

שמי סיגל שביט טראוב, פסיכולוגית ארגונית, מומחית בניהול, מנהיגות ומה שבינייהם.

יש כאלו שמכירים אותי רק כסיגל שביט, לפעמים זה קצת מבלבל.

הניהול במאה ה-21 הפך ליותר מאתגר. הסביבה דינמית ומשתנה, חברות קמות ונופלות, העובדים יותר חכמים והלקוחות יותר דורשים. הצלחה עסקית בסביבה כזו דורשת סגנון ניהולי חדש ואני פה כדי לסייע למנהלים לגבש אותו.

ב-23 שנה האחרונות סיעתי לעשרות מנהלים לפתח את מיומנויות הניהול והמנהיגות שלהם כדי להוביל להצלחה עסקית. אני אשת סודם ועוזרת להם בצורה דסקרטית להטביע את חותמם בארגון.

מגיבוש האג'נדה הניהולית ואופן הפעולה במישור האישי דרך הפעולה בצוות ההנהלה, התהלכים הארגוניים המרכזיים ועד המישור האסטרטגי של הארגון.

במאות השיחות שערכתי עם מנהלים גיליתי שלרבים מהם אין את הכלים הניהולים המתאימים להתמודד עם השינויים המתרחשים היום בעולם, לכן הקמתי את "היהלום הניהולי". במטרה לתת ידע ייחודי למנהלים איך להוביל בהצלחה בעולם החדש.

ידע זה מתבסס על תובנות ניהוליות פרקטיות מהשטח המשולבות עם הידע המתקדם ביותר בעולם הניהול.

לאחרונה ערכתי סקר מקיף על אסטרטגיות הניהול של מנכ"לים מובילים במשק- סודות הניהול מעיני המנכ"ל. בסקר השתתפו 35 מנכ"לים מהמובילים במשק, ממגוון ארגונים: מיקרוסופט, פרטנר, אורקל, קודאק, משרד התקשורת, דואר ישראל, נגב כימקלים, פינציה ירוחם, תרמוקיר, מישלב, ארואסיה(רולקס), פיוניר, אלדן ועוד. גם אתה יכול "לעמוד על כתפי ענקים" וללמוד מהתובנות ושיטות הניהול שלהם כדי למנף את הכוח שלך.

אתה יכול לבחור מה הדרך המתאימה לך לצמוח כמנהל יעוץ אישי, סדנא, master mind או הרצאה. תחומי הפעילות שלי כוללים את מגוון התחומים בהם מנהל נדרש להתמקצע כדי להוביל בבטחה.

1. ממנהל למנהיג מוביל ומשפיע בארגון - פיתוח מהנהיגות האישית.

2. בניית ההנהלה כסיירת מובילה – מגיוס ועד ליכוד צוות מוביל סביב מטרה משותפת.

3. לנהל את השינוי כדי שהוא לא ינהל אותך- הובלת שינוי תוך מיזעור ההתנגדויות.

4. להפוך את האסטרטגיה לתוצאות עסקיות- האסטרטגיה אינה נשארת כמסמך אלא מיושמת בשטח.

5. חדשנות ארגונית- ארגון יצירתי ומתקדם המתחדש כל העת בהתאם לנדרש בסביבה.

6. בוס על עקבים - מנהיגות נשית- תובילי תנהיגי בדרך שלך

7. הדרך לתפקיד המנכ"ל –מה כדאי ללמוד בדרך ואיך ליצור "קיצורי דרך" לתפקיד הנחשק

8. לווי יזמים- מרעיון לסטארט-אפ עובד

דרכי החלה באגודת הסטודנטים כמובילה ומשפיעה בעצמי. משם עברתי לנהל מחלקת חינוך בעיריה. בהמשך, עבדתי כפסיכולוגית ארגונית בבית ספר לפיתוח מנהיגות של צה"ל. סיעתי למפקדים להפוך ממפקדים שמובילים בכוח הפקודה והסמכות למפקדים המשפיעים בכוח האישיות, ללכד צוות מוביל סביבם ולהעביר מסרים בצורה אפקטיבית עד אחרון החיילים.

לאחר מכן, עבדתי כמנהלת משאבי אנוש בארגון הי טק גלובאלי. סיעתי למנהלים להטמיע ולהוציא לפועל את האסטרטגיה הארגונית, להפוך את הארגון ליותר חדשני ויעיל ולהתאים את הארגון לשינויים בסביבה. כדי להשלים את הערך שאני מביאה ללקוחותי התמחתי כיועצת ארגונית במגוון עסקים ציבוריים ופרטיים.

במישור האקדמי ההכשרה שלי כוללת שני תארים בהצטינות ומומחיות בפסיכולוגיה ארגונית.

בסיטואציה הניהולית המאתגרת טוב שיש מישהו לצד המנהל, מקום בטוח ודסקרטי המסייע לו בנטל האחריות היום יומית. זה המקום להתלבט בדברים המטרידים אותו ללא שיפוט וביקורת, לפתח פתרונות חדשים לדילמות ניהוליות, ולצמצם את נקודות העוורון. המנהל חוזר לארגון עוצמתי יותר עם תוכניות להשגת הביצועים הנדרשים.

אני מלווה את המנהל לאורך כל הדרך בשינויים האישיים, בהטמעת האסטרטגיה והשינויים הארגוניים שיסיעו לו להוביל לביצועי שיא.

נשמע לך מעניין???

אשמח לשוחח איתך על הדילמות הניהוליות שלך

סיגל שביט

בטלפון 050-7466026
או לקרוא את הערותיך במייל sigal@sigalshavit.co.il

אני מאמינה שהתובנות שיעלו בשיחתנו יפתיעו אותך בזוויות ראיה חדשניות שיפתחו לך אופקים חדשים